27 kwietnia 2020

Internetowy Konkurs BRD dla uczniów lubuskich szkół podstawowych

Lubuski Kurator Oświaty zaprasza uczniów lubuskich szkół podstawowych do udziału w Internetowym Konkursie BRD. Konkurs organizowany jest przez Stowarzyszenie na Rzecz Bezpieczeństwa Dzieci i Młodzieży oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Zielonej Górze przy współpracy z Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wlkp. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie Stowarzyszenia www.brd.zgora.pl w Regulaminie Konkursu.

Bardzo prosimy koleżanki i kolegów nauczycieli o przekazanie, swoim uczniom z klas IV-VIII, informacji o Konkursie i zachęcenie ich udziału.

Okres pozostawania uczniów w izolacji domowej może być wykorzystany z pożytkiem dla wszystkich do sprawdzenia się w tak ważnej dziedzinie, jaką jest bezpieczeństwo w ruchu drogowym.