menu główne

banner wypoczynek
banner edu. war. dod.
banner dg edukacja
mPotęga – granty dla szkół, uczelni wyższych, bibliotek, stowarzyszeń, fundacji oraz grup nieformalnych Drukuj
Autor: Monika Szczecińska (Tel. 95 725 50 02)
poniedziałek, 11 kwietnia 2016 21:00

fundacja mbankFundacja mBanku w partnerstwie z Fundacją Dobra Sieć zaprasza do wzięcia udziału w programie mPotęga, w ramach którego przyznawane są granty dla szkół, uczelni wyższych, bibliotek, stowarzyszeń, fundacji oraz grup nieformalnych, chcących w interesujący i nieszablonowy sposób promować naukę matematyki.

Granty zostaną przyznane w dwóch kategoriach: dla projektów wspierających edukację dzieci w klasach 4-6 szkół podstawowych oraz dla zespołów uczniów z gimnazjów, liceów i techników. Na realizację swoich pomysłów zwycięzcy konkursów otrzymają od 2 do 8 tys. złotych. Wnioski można składać do 10 maja 2016 r.

Więcej informacji o programie oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się pod adresem:

www.mpotega.pl

sio