menu główne

banner wypoczynek
banner edu. war. dod.
banner dg edukacja
Anioły ze Szkoły Szkolne Koła Towarzystwa Obrony Zwierząt w Rzeczypospolitej Polskiej Drukuj
Autor: Izabela Chrostek
poniedziałek, 31 sierpnia 2015 15:49

W imieniu Towarzystwa Obrony Zwierząt w Rzeczypospolitej Polskiej zachęcamy do udziału w przedsięwzięciu „Anioły ze Szkoły Szkolne Koła TOZRP", które uzyskało Honorowy Patronat Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Parlamentarnego Zespołu Przyjaciół Zwierząt.

„Anioły ze szkoły" to projekt idealnie uzupełniający i uatrakcyjniający podstawę programową nauczania w szkołach. Celem akcji jest pobudzenie aktywności uczniów w działaniach pomocowych a przede wszystkim zrozumienia pojęcia empatii.
Towarzystwo Obrony Zwierząt w Rzeczypospolitej Polskiej jako członek Eurogroup for Animals w Brukseli ma dostęp do ogólnoświatowej bazy wiedzy dotyczącej ochrony zwierząt a także kontakt do największych organizacji w Europie takich jak Royal Society for the Prevention of Cruelty for Animals czy też Deutsche Tierschutzbund i ich doświadczeń edukacyjnych. Towarzystwo czerpie z tych możliwości a zdobytymi informacjami będzie dzielić się z ANIOŁAMI ze SZKOŁY. To niewątpliwie ubogaci wiedzę uczniów!
Więcej informacji o akcji w załącznikach.

Załącznik:
1. Regulamin Anioły ze Szkoły.
2. Informacja o akcji.
3. Przykładowe działania.