8 kwietnia 2019

III Ogólnopolski Festiwal Pieśni i Piosenki Patriotycznej

Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach zaprasza do udziału w III Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni i Piosenki Patriotycznej , który odbędzie się w dniu 18 maja 2019 r.

Regulamin i karta zgłoszenia do pobrania na stronie www.mdkkielce.pl

Data: 2019-04-08, rozmiar: 371 KB
regulamin
Data: 2019-04-08, rozmiar: 248 KB

Dyrektorzy, Nauczyciele,
Pracownicy oświaty
województwa lubuskiego

Dzień Edukacji Narodowej to jeden ze szczególnych dni w trakcie roku szkolnego.
To wyjątkowe święto przypomina nam, jak ważna w życiu człowieka jest edukacja, jak ważne jest wychowanie.

W tym uroczystym dniu dziękuję Dyrektorom, Nauczycielom i Pracownikom oświaty za kształtowanie kreatywnych postaw uczniów, podejmowanie działań pomagających dzieciom i młodzieży rozumieć współczesnego człowieka. Dziękuję za codzienny trud sprawowania opieki i wspierania rodziców w procesie wychowania ich dzieci.

Gratulując dotychczasowych sukcesów, życzę wspaniałych wychowanków, wytrwałości w dążeniu do celu oraz realizacji zamierzeń wyzwalających u dzieci poczucie podmiotowości. Niech dobra relacja nauczyciela i ucznia pomaga formować osobowość młodego człowieka i odkrywać wartości.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składam wszystkim najlepsze życzenia.
Do podziękowań i gratulacji dołączam życzenia zdrowia i codziennej radości.

Lubuski Kurator Oświaty
Ewa Rawa