13 kwietnia 2017

III edycja Akademii Liderów Fundacji Świętego Mikołaja

Trwa nabór do III edycji Akademii Liderów Fundacji Świętego Mikołaja. Program skierowany jest do zaangażowanych społecznie uczniów szkół ponadgimnazjalnych w wieku 16-20 lat, którzy chcą zrealizować własny projekt dla społeczności lokalnej.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w programie mogą zgłaszać projekty przez formularz dostępny na stronie www.mikolaj.org.pl/akademia, do 15 maja 2017r.

Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń, fundacja wybierze autorów najlepszych pomysłów, których zaprosi do udziału w wakacyjnej „Szkole letniej” (2-11.08.2017 Centrum Badań i Edukacji Statystycznej GUS w Jachrance koło Serocka), gdzie uczestnicy poznają tajniki zarządzania projektami. W programie m.in. indywidualne warsztaty z trenerami i edukatorami rozwoju osobistego. Więcej informacji na stronie internetowej Akademii i w załączonym poniżej regulaminie.

Regulamin programu
Data: 2017-04-13, rozmiar: 244 KB