1 grudnia 2017

II Ogólnopolski konkurs wiedzy ekologicznej „Bliżej Pszczół”

Fundacja Rozwoju KUL wraz z Instytutem Architektury Krajobrazu Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II oraz Technikum Pszczelarskim w Pszczelej Woli

zaprasza uczniów wszystkich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w kraju do wzięcia udziału w II Ogólnopolskim konkursie wiedzy ekologicznej „Bliżej Pszczół”.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 20 grudnia 2017 r.

Celem Drugiego Ogólnopolskiego Konkursu “Bliżej pszczół” jest popularyzacja wśród uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych roli pszczoły miodnej w środowisku naturalnym oraz wiedzy odnośnie możliwości funkcjonowania pszczoły miodnej w industrialnej rzeczywistości. Ponadto zachęcenie młodych ludzi do obserwowania życia pszczół i ich zwyczajów, zaczerpnięcia wiedzy na temat roślin miododajnych i pszczelarstwa oraz uświadomienia młodzieży znaczenia produktów pszczelich dla zdrowia człowieka.

Nagrody dla uczniów szkół gimnazjalnych:

Nagrody dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych:

• indeksy na kierunek Architektura Krajobrazu lub Gospodarka Przestrzenna KUL,
  • nagrody rzeczowe: laptop (1 miejsce), smartphone (2 miejsce), tablet (3 miejsce).

Regulamin konkursu dostępny w załączeniu oraz pod linkiem http://www.kul.pl/konkurs-quot-blizej-pszczol-quot,17966.html

regulamin
Data: 2017-12-01, rozmiar: 438 KB