13 lutego 2017

II Ogólnopolski Festiwal Piosenki z Czarnego Krążka

PIONKIZapraszamy do udziału w II Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki z Czarnego Krążka. Konkurs wokalny organizowany jest przez Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach.

Konkurs został objęty patronatem honorowym przez Andrzeja Piasecznego, wokalistę z Pionek. Celem festiwalu jest promocja talentów lokalnych i popularyzacja muzyki rozrywkowej, która powstała w latach świetności płyty winylowej miedzy 1957 a 1990 rokiem. Jest to nawiązanie do historii Pionek, gdzie w Zakładach Chemicznych „Pronit” działała tłocznia płyt winylowych.

Formuła konkursu wokalnego to otwarte przesłuchania konkursowe, które odbędą się w dniu 21 kwietnia 2017 r. od godziny 10.00. Następnego dnia odbędzie się koncert laureatów oraz zaproszonego artysty. Zgłoszeń można dokonać w czterech kategoriach wiekowych:

kategoria I – uczniowie szkół podstawowych, którzy ukończyli 10 lat,

kategoria II – uczniowie gimnazjów,

kategoria III – uczniowie szkół ponadgimnazjalnych,

kategoria IV – osoby dorosłe.

W załączeniu przekazujemy regulamin festiwalu.

Załącznik:

1. Regulamin festiwalu.