8 kwietnia 2019

II MIĘDZYSZKOLNA GRYWALIZACJA EKOLOGICZNA „Jak dbam, tak mam” 2019

Szanowni Państwo

Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Gorzowie Wlkp., serdecznie zaprasza uczniów czwartych klas szkół podstawowych z województwa lubuskiego do udziału w Międzyszkolnej grywalizacji ekologicznej „Jak dbam, tak mam” 2019 pod patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty. Do udziału w rozgrywkach zapraszamy drużyny składające się z pięciu uczniów oraz jednego nauczyciela/opiekuna, jako reprezentacje swoich szkół.

O zakwalifikowaniu się do uczestnictwa w grywalizacji decyduje kolejność zgłoszeń. Opiekun drużyny, która dostanie się do rozgrywek zostanie poinformowany drogą e-mailową na adres podany w zgłoszeniu.

Osoba do kontaktu: Agnieszka Żelazna: aga1zel@wp.pl, 509 385 193

MIĘDZYSZKOLNA GRYWALIZACJA EKOLOGICZNA
Data: 2019-04-08, rozmiar: 107 KB

Szanowni Państwo

Dyrektorzy, Nauczyciele,
Pracownicy oświaty
województwa lubuskiego

Dzień Edukacji Narodowej to jeden ze szczególnych dni w trakcie roku szkolnego.
To wyjątkowe święto przypomina nam, jak ważna w życiu człowieka jest edukacja, jak ważne jest wychowanie.

W tym uroczystym dniu dziękuję Dyrektorom, Nauczycielom i Pracownikom oświaty za kształtowanie kreatywnych postaw uczniów, podejmowanie działań pomagających dzieciom i młodzieży rozumieć współczesnego człowieka. Dziękuję za codzienny trud sprawowania opieki i wspierania rodziców w procesie wychowania ich dzieci.

Gratulując dotychczasowych sukcesów, życzę wspaniałych wychowanków, wytrwałości w dążeniu do celu oraz realizacji zamierzeń wyzwalających u dzieci poczucie podmiotowości. Niech dobra relacja nauczyciela i ucznia pomaga formować osobowość młodego człowieka i odkrywać wartości.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składam wszystkim najlepsze życzenia.
Do podziękowań i gratulacji dołączam życzenia zdrowia i codziennej radości.

Lubuski Kurator Oświaty
Ewa Rawa