12 września 2022

II EDYCJA PRACOWNI LIDERÓW PRAWA JUNIOR – rekrutacja do programu

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji do programu Pracownia Liderów Prawa Junior.

PRACOWNIA LIDERÓW PRAWA JUNIOR to nowoczesna forma kształcenia przyszłych państwowych elit zaadresowana do niepełnoletnich i pełnoletnich uczniów szkół ponadpodstawowych. W ramach zjazdów szkoleniowych uczestnicy pod okiem znanych specjalistów z najbardziej renomowanych polskich uczelni, jak również praktyków z obszaru służby publicznej będą mieli okazję nabywać wiedzę i poszerzać swoje kompetencje z zakresu takich dziedzin nauki, jak: prawo, politologia, socjologia czy stosunki międzynarodowe.

Uczestnictwo w programie jest całkowicie bezpłatne, zaś dla najlepszych absolwentów przewidziane są atrakcyjne, płatne staże w instytucjach o strategicznym znaczeniu dla funkcjonowania państwa.

I etap rekrutacji polega na wypełnieniu formularza do 23 września 2022 r.

II etap rekrutacji polega na przesłaniu prezentacji audio-video do 2 października 2022 r.

Formularze rekrutacyjne oraz szczegóły programu znajdują się na stronie: