18 kwietnia 2018

I Wojewódzki Konkurs Literacki „Pan Cogito dicet…”

Zespół Szkół Licealnych im. Zbigniewa Herberta w Słubicach zaprasza do udziału w I  Wojewódzkim Konkursie Literackim „Pan Cogito dicet…” pod patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty i Starosty Słubickiego. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z województwa lubuskiego.

Zadaniem uczestnika jest napisanie pracy literackiej w formie eseju lub innej wypowiedzi pisemnej (rozprawka, list) inspirowanej dwoma wybranymi wierszami Z. Herberta pochodzącymi z tomiku “Raport z oblężonego miasta” lub/ i “Pan Cogito”.

Zgłoszenia udziału w konkursie należy dokonać do 10 maja 2018r., przesyłając kartę zgłoszenia na adres e-mail: loslubice@interia.pl

Prace konkursowe należy przesłać do 22 czerwca 2018r.

Lista laureatów zostanie opublikowana na stronie internetowej szkoły http://loslubice.edu.pl/

do dnia 21 września 2018r.

Regulamin konkursu literackiego
Data: 2018-04-18, rozmiar: 49 KB