27 kwietnia 2016

„Glottodydaktyka. Przeszłość – Teraźniejszość – Przyszłość” – konferencja upowszechniająca języki obce

pwsz 2016 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim we współpracy z  Technische Hochschule Wildau z Niemiec oraz Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wielkopolskim organizuje w czwartek, 28 kwietnia 2016 r. w godz. 10.00 – 18.30 V międzynarodową konferencję naukową z cyklu „Stan i perspektywy kształcenia językowego w świetle europejskich wymagań edukacyjnych”

zatytułowaną „Glottodydaktyka. Przeszłość – Teraźniejszość – Przyszłość”.

Większość referatów podczas konferencji zostanie wygłoszona w językach niemieckim i angielskim. Ze względu na otwartą formułę konferencji można uczestniczyć w dowolnie wybranych wykładach.

Organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału w tym spotkaniu wszystkich zainteresowanych nauczycieli języków obcych oraz uczniów.

Wstęp na konferencję jest bezpłatny.

W załączeniu program konferencji.

1. Program konferencji