5 października 2022

„Finanse – a co to takiego ?”- konkurs plastyczny

Instytutu Finansów zaprasza do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Finanse – a co to takiego ?”.  Konkurs został objęty honorowym patronatem Ministerstwa Edukacji i Nauki i kierowany jest do przedszkoli na terenie całego kraju. Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku 5-6 lat.

Konkurs polega na przygotowaniu pracy plastycznej na temat skojarzeń związanych z finansami w oparciu o przeprowadzoną przez nauczycieli lekcję, której przykładowe ramy stanowią załącznik do regulaminu konkursu. Termin przesyłania prac upływa 10 listopada 2022 roku. Komisja konkursowa ogłosi laureatów konkursu do 30 listopada 2022 roku. Nagrodami w konkursie są pakiety edukacyjne „ABC ekonomii, pierwsze kroki w świecie finansów, które zostaną przekazane dziesięciu wyłonionym przez komisję konkursową placówkom. Przewidziane są również nagrody indywidualne dla autorów wyróżnionych prac. Wszelkie szczegóły i wymagania dotyczące konkursu znajdują się na stronie internetowej Instytutu:

Instytut Finansów ul. Świętokrzyska 12, 00-916 Warszawa, tel. 22 694 5789

instytut.finansow@mf.gov.pl

Osobą do kontaktu w kwestiach organizacyjnych jest p. Elżbieta Jędruszczak: e-mail elzbieta.jedruszczak@mf.gov.pl, nr tel. 721 400 626.

Regulamin konkursu plastycznego InFin
Data: 2022-10-05, rozmiar: 609 KB