28 kwietnia 2017

Finał Wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla Szkół Specjalnych i Specjalnych Ośrodków Szkolno-Wychowawczych

Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Zielonej Górze serdecznie zaprasza wszystkie szkoły z woj. lubuskiego do wzięcia udziału w Finale Wojewódzkim Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla Szkół Specjalnych i Specjalnych Ośrodków Szkolno-Wychowawczych, który odbędzie się dnia 17 maja 2017 roku w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Janusza Korczaka we Wschowie.

Informujemy, że zgłoszenia do Finału Wojewódzkiego prosimy przekazywać do dnia 5 maja 2017 roku do Biura Organizacyjnego, które mieści się w Zarządzie Okręgowym Polskiego Związku Motorowego w Zielonej Górze, przy ul. Chopina 7, 65-031 Zielona Góra lub na adres e-mail: zarzad-okregowy.zielona.gora@pzm.pl

Regulaminy, testy, programy obliczeniowe, oraz ogólne informacje dotyczące turniejów BRD można znaleźć pod adresem: http://www.pzm.pl/bezpieczenstwo-ruchu-drogowego-turnieje/turnieje. Bezpłatny program testowy można pobrać na stronie: http://www.osk.org.pl.

Szczegółowe informacje odnośnie lubuskich eliminacji turniejów dostępne są pod adresem: http://www.pzm.pl/zo/zielona-gora/brd.