menu główne

banner edu. war. dod.
banner dg edukacja
Global Money Week (GMW) – Światowy Tydzień Pieniądza Drukuj
Autor: Grzegorz Rados (Tel. 95 725 50 33)
piątek, 03 marca 2017 09:46

knfSzanowni Państwo

Dyrektorzy, Nauczyciele

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego (UKNF) realizując ustawowe zadanie w zakresie upowszechniania wiedzy nt. zasad funkcjonowania rynku finansowego, ma przyjemność zaprosić środowisko szkolne do włączenia się w międzynarodową akcję Global Money Week (GMW) - Światowy Tydzień Pieniądza, której tegoroczna edycja będzie przebiegać w dniach 27 marca - 2 kwietnia pod hasłem „Learn. Save. Earn" - „ Ucz się. Oszczędzaj. Zarabiaj".

Szczegółowe informacje oraz zasady uczestnictwa w GMW dla szkół wraz z formularzem zgłoszeniowym dostępne są na stronie internetowej pod adresem www.knf.gov.pl
. Zgłoszenia należy dokonać drogą elektroniczną na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. najpóźniej w dniu 6 marca br. W przypadku dodatkowych pytań i wątpliwości odnośnie przedsięwzięcia, prosimy o kontakt z p. Anną Rojek, pracownikiem Departamentu Komunikacji Społecznej - tel. 22 262-48-59, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Załączniki:

- zaproszenie