3 stycznia 2023

Dzień otwarty Wydziału Informatyki Elektrotechniki i Automatyki 2023

W dniu 21.02.2023 r. w godzinach 9:00-15:00 odbędzie się największy dzień otwarty wydziału w województwie lubuskim.

Dzień otwarty Wydziału Informatyki Elektrotechniki i Automatyki to wyjątkowa możliwość uczestnictwa w:

• 20 pokazach w laboratoriach
  • 10 wykładach
  • pokazach i wykładach firm współpracujących z wydziałem
  • poznania kierunków studiów: informatyka, biznes elektroniczny, automatyka i robotyka, elektrotechnika.

PROGRAM DNIA OTWARTEGO

Zapraszamy uczniów szkół średnich wraz z opiekunami w formie zorganizowanych grup.

Wymagana jest wcześniejsza rejestracja poprzez formularz zgłoszeniowy (dostępny tutaj).
Na podstawie zgłoszeń, zostanie przygotowany indywidualny program wizyty i przesłany do opiekunów grup.

Dzień otwarty będzie realizowany w formie stacjonarnej, w budynku Wydziału Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki: ul. Prof. Z. Szafrana 2 Zielona Góra

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z dnia otwartego realizowanego w formie stacjonarnej w 2020 roku