13 lutego 2020

Cykl darmowych e-kursów “Zaprogramuj swoją Przyszłość”

Cykl darmowych e-kursów “Zaprogramuj swoją Przyszłość”

Zespół Zaprogramowani.com oraz Akademia Programowania zapraszają na nieodpłatne kursy programowania na platformie e-learningowej. Kursy są dedykowane dzieciom i młodzieży w wieku 11-17 lat. W pierwszej edycji zapewniamy 1000 miejsc. Do kursu może zakwalifikować się każdy uczeń, o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Wszystkie niezbędne informacje, łącznie z formularzem zapisu znajdują się na poniższej stronie: https://www.zaprogramowani.com/zaprogramuj-swoja-przyszlosc/. Termin zgłoszeń upływa 29.02.2020.

E-warsztaty będą realizowane od poniedziałku do soboty, a każdy z trenerów, przeprowadzających spotkanie, ma co najmniej roczne doświadczenie w realizacji programu kursów i jest czynnym zawodowo programistą. Pojedynczy kurs przewiduje 3 spotkania trwające 90 minut.

Kursy będą prowadzone w następujących zakresach tematycznych na poziomie podstawowym:

-aplikacje mobilne
-aplikacje webowe
-C++
-Java
-Unity 3d
-Python

Dzięki zastosowaniu e-learningowego systemu, każdy zainteresowany uczeń może skorzystać z  kursów, niezależnie od miejsca swojego zamieszkania. Jedyne, czego potrzebuje to dostęp do komputera oraz łącza internetowego na przynajmniej średnim poziomie szybkości.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z koordynatorem projektu: Olga Konaszczuk 696094732 lub pod adresem mailowym: kontakt@zaprogramowani.com z dopiskiem ”Zaprogramuj swoją przyszłość”

Poniżej załączamy linki do stron “ O nas”

 

https://www.zaprogramowani.com/

https://www.akademiaprogramowania.pl/