16 stycznia 2023

Bezpłatne warsztaty z programowania dla dzieci i młodzieży „Koduj z Gigantami”.

„Koduj z Gigantami: Retroprogramowanie” to już 12 edycja największych ogólnopolskich warsztatów z programowania dla dzieci i młodzieży, w których udział można wziąć całkowicie za darmo! Tym razem tematem przewodnim będzie programowanie gier. W trakcie zajęć, oprócz tajników wiedzy z kodowania, przybliżony zostanie światy gier komputerowych i wideo – tych popularnych dziś wśród dzieci i młodzieży oraz tych, w które jako dzieci grali ich rodzice.

Zajęcia odbywają się stacjonarnie w blisko 100 polskich miastach, a także w formie online. Akcja potrwa od 4 do 26 lutego 2023 roku.

W Zielonej Górze warsztaty odbędą się 11 i 18 lutego przy Al. Niepodległości 16/7

Akcja jest objęta honorowym patronatem Ministra Edukacji i Nauki.

Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy indywidualnie zarejestrować się na stronie internetowej

Koduj_z_Gigantami_grafika
Data: 2023-01-16, rozmiar: 161 KB