25 października 2022

Bezpłatne szkolenia o temacie: „Głos jako narzędzie pracy- zapobieganie chorobom zawodowym związanym z emisją głosu pracowników narażonych zawodowo na czynniki występujące w miejscu pracy”.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Gorzowie Wlkp. w ramach działalności edukacyjnej
w zakresie zagrożeń, które mogą być przyczyną wypadków przy pracy i chorób zawodowych organizuje bezpłatne szkolenia o temacie  „Głos jako narzędzie pracy- zapobieganie chorobom zawodowym związanym z emisją głosu pracowników narażonych zawodowo na czynniki występujące w miejscu pracy”.

Skierowane są one do  osób narażonych na przewlekłe choroby narządu głosu spowodowane nadmiernym wysiłkiem głosowym, w szczególności z sektora edukacji.

Więcej informacji na temat szkolenia znajduje się poniżej

informacja o szkoleniu Gorzów W_Zielona G 2022 głos (2)
Data: 2022-10-25, rozmiar: 1 006 KB