26 czerwca 2013

Bezpłatne studia dzienne dla osób, które ukończyły 26 lat

pwszPaństwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Gorzowie Wielkopolskim w nowym roku akademickim 2013/2014 zaprasza na bezpłatne studia dzienne w formule 26+.

Studia te przeznaczone są dla osób w wieku 26 lat +. Ich zaletą jest to, że dostosowane są do warunków organizacyjnych, w jakich funkcjonują osoby pracujące zawodowo, opiekujące się dziećmi lub wykonujące inne obowiązki uniemożliwiające im uczestnictwo w zajęciach przedpołudniowych. Z oferty mogą skorzystać wszystkie osoby chcące uzupełnić wykształcenie.

Zajęcia będą odbywać się 3-4 razy w tygodniu (np. od poniedziałku do czwartku) , od godziny 15.30.

Obowiązujące warunki i terminy rekrutacji są takie same jak w przypadku pozostałych studiów stacjonarnych. Szczegóły na stronie internetowej: www.pwsz.pl w zakładce KANDYDACI.

W ramach studiów 26+ Uczelnia oferuje możliwość zdobycia atrakcyjnego wykształcenia w ramach 13 kierunków studiów licencjackich, inżynierskich oraz magisterskich:

administracja

bezpieczeństwo narodowe

filologia

filologia polska

kulturoznawstwo

pedagogika

turystyka i rekreacja

ekonomia

finanse i rachunkowość

zarządzanie

informatyka

inżynieria bezpieczeństwa

mechanika i budowa maszyn.

Szczegółowe informacje w załączonej ulotce informacyjnej oraz pod adresem http://www.pwsz.pl/

Ulotka informacyjna