menu główne

banner wypoczynek
banner edu. war. dod.
banner dg edukacja
IV Konkursu dla uczniów gimnazjów województwa lubuskiego CZYTANIE WARTE ZACHODU Drukuj
Autor: Grzegorz Rados (Tel. 95 725 50 33)
środa, 01 marca 2017 15:20

wom gorzowSzanowni Państwo

21 marca br. odbyły się zawody I stopnia IV Konkursu dla uczniów gimnazjów województwa lubuskiego CZYTANIE WARTE ZACHODU przeprowadzanego pod patronatem pani Ewy Rawy – Lubuskiego Kuratora Oświaty.

Przystąpiło do nich 421 uczniów z 53 szkół, do zawodów II stopnia zakwalifikowano 110 gimnazjalistów. Gratulujemy!

Zawody II stopnia zostaną przeprowadzone 15 marca br. o godz. 11.00 w Akademickim Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego w Gorzowie Wlkp., ul. Chopina 52, blok nr 8.

Załącznik:

- lista osób zakwalifikowanych do II etapu

sio

prawo_oswiatowe