menu główne

banner wypoczynek
banner edu. war. dod.
banner dg edukacja
Warsztaty multimedialne dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych Drukuj
Autor: Grzegorz Rados (Tel. 95 725 50 33)
piątek, 24 lutego 2017 16:22

Szanowni Państwo

Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego zaprasza na warsztaty multimedialne dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, podczas których młodzież sama wypracuje najlepsze dla nich narzędzie komunikacji o dotacjach, grantach, stypendiach, konkursach itp. Prosimy o oddelegowanie grupy uczniów na warsztaty 14 marca w Gorzowie i 16 marca w Zielonej Górze. Będzie to twórcza praca w grupach. Młodzi będą mogli spróbować swoich sił i zabawić się w pracę redaktorów strony, profilu, aplikacji.

ZGŁOSZENIA 3 OSOBOWYCH GRUP ZE SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH Z OPIEKUNEM PRZYJMOWANE SĄ NA ADRES: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. DO 6 MARCA 2017 roku.

Załączniki:

- Zaproszenie