menu główne

banner wypoczynek
banner edu. war. dod.
banner dg edukacja
Ogólnopolski konkurs dla nauczycieli szkół ponadpodstawowych i doradców metodycznych Drukuj
Autor: Marcin Depta
środa, 01 lutego 2017 00:00

min energiiMinisterstwo Energii zaprasza nauczycieli szkół ponadpodstawowych oraz doradców metodycznych z placówek doskonalenia nauczycieli do udziału w ogólnopolskim konkursie na najlepszy scenariusz zajęć lekcyjnych lub pozalekcyjnych pn. „Wiem jak uczyć o energii jądrowej".
Zadaniem uczestnika konkursu jest opracowanie scenariusza zajęć lekcyjnych lub pozalekcyjnych, dotyczącego tematyki związanej z energią jądrową, z przeznaczeniem do wykorzystywania przez innych nauczycieli do prowadzenia zajęć w szkołach ponadpodstawowych.

Celem konkursu jest:

• wyłonienie najbardziej aktywnych nauczycieli w dziedzinie związanej z energią jądrową oraz wsparcie ich kompetencji i zainteresowań zawodowych;
  • upowszechnienie opracowanych scenariuszy jako formy doskonalenia warsztatu merytoryczno-metodycznego nauczycieli przedmiotów ścisłych i przyrodniczych w zakresie realizacji treści nauczania dotyczących energii jądrowej.

HARMONOGRAM KONKURSU:

Ogłoszenie konkursu - 1 lutego 2017 r.

Zgłoszenia prac konkursowych - od 6 lutego 2017 r. do 27 lutego 2017 r.

Ogłoszenie wyników konkursu - 14 marca 2017 r.

W załączeniu:

Załącznik 1 – Formularz zgłoszenia
Załącznik 2 – Oświadczenie

Pytania dotyczące konkursu należy kierować do Mirosławy Partyki, tel. 22 693 4503, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

sio

prawo_oswiatowe