BIP
menu główne
strona głównaszukajkuratoriumdyrektorzy i nauczycielenadzór pedagogicznydyrektorzy i nauczycielerodzice i uczniowieinformacje ogólnestrona główna

reforma edukacji 2017
wydarzenia lko
banner menbanner luw
banner edu science
 
banner junior media
banner erasmus plus
banner dor. zaw.
banner wypoczynek
banner edu. war. dod.
banner dg edukacja
Ogólnopolski konkurs dla nauczycieli szkół ponadpodstawowych i doradców metodycznych Drukuj
Autor: Marcin Depta   
środa, 01 lutego 2017 00:00

min energiiMinisterstwo Energii zaprasza nauczycieli szkół ponadpodstawowych oraz doradców metodycznych z placówek doskonalenia nauczycieli do udziału w ogólnopolskim konkursie na najlepszy scenariusz zajęć lekcyjnych lub pozalekcyjnych pn. „Wiem jak uczyć o energii jądrowej".
Zadaniem uczestnika konkursu jest opracowanie scenariusza zajęć lekcyjnych lub pozalekcyjnych, dotyczącego tematyki związanej z energią jądrową, z przeznaczeniem do wykorzystywania przez innych nauczycieli do prowadzenia zajęć w szkołach ponadpodstawowych.

Celem konkursu jest:

  • wyłonienie najbardziej aktywnych nauczycieli w dziedzinie związanej z energią jądrową oraz wsparcie ich kompetencji i zainteresowań zawodowych;
  • upowszechnienie opracowanych scenariuszy jako formy doskonalenia warsztatu merytoryczno-metodycznego nauczycieli przedmiotów ścisłych i przyrodniczych w zakresie realizacji treści nauczania dotyczących energii jądrowej.


HARMONOGRAM KONKURSU:

Ogłoszenie konkursu - 1 lutego 2017 r.

Zgłoszenia prac konkursowych - od 6 lutego 2017 r. do 27 lutego 2017 r.

Ogłoszenie wyników konkursu - 14 marca 2017 r.

W załączeniu:

Regulamin konkursu
Załącznik 1 – Formularz zgłoszenia
Załącznik 2 – Oświadczenie

Pytania dotyczące konkursu należy kierować do Mirosławy Partyki, tel. 22 693 4503, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

sio

prawo_oswiatowe

informator

system_ankiet