menu główne

banner edu. war. dod.
banner dg edukacja
Zamówienia na podręczniki z adaptacją dla klasy III. Drukuj
Autor: Aleksandra Klimczak (Tel. 95 725 50 34)
poniedziałek, 30 stycznia 2017 09:20

logo koSzanowni Państwo Dyrektorzy szkół podstawowych,

informujemy, że zostały wygenerowanie zamówienia na część III wszystkich rodzajów adaptacji do klasy III składającej się z części IIIa, IIIb do kształcenia zintegrowanego i III części do matematyki.

W związku z powyższym proszę o zweryfikowanie wygenerowanych zamówień z aktualnym zapotrzebowaniem.

W przypadku konieczności zamówienia dodatkowych podręczników została uruchomiona możliwość składania zamówień uzupełniających na komplet cz. III adaptacji do klasy III (dla wszystkich rodzajów adaptacji).Aplikacja będzie otwarta do 1 lutego 2017 r. do końca dnia.

Zamówienia uzupełniające na adaptacje do klasy III można składać na komplet części III składający się z 3 podręczników (części IIIa, i IIIb do kształcenia zintegrowanego i III do matematyki). Zamówienie uzupełniające składamy tylko wtedy gdy zamówienie główne nie zaspakaja Państwa potrzeb, w takim przypadku zamówienie uzupełniające składamy na brakującą ilość.

By złożyć zamówienie należy liczbę uczniów przemnożyć przez 3 egzemplarze (np. jeżeli potrzebujemy 3 kompletów dla 3 uczniów z danym rodzajem niepełnosprawności należy przemnożyć ją przez liczbę egzemplarzy tj. 3 i wpisać wynik tj. 9 egzemplarzy do aplikacji).

W przypadku gdy ilość podręczników w wygenerowanych zamówieniach jest za duża prosimy o zgłoszenie do korekty nr ID zamówienia. Zmian w tym zakresie można dokonać do końca dnia 31 stycznia br. (wtorek). Zgłaszając ten fakt koordynatorom zadania w Kuratorium Oświaty: Grzegorz Rados – tel. 95 725 50 33, Aleksandra Klimczak – tel. 95 725 50 34

sio

prawo_oswiatowe