28 lipca 2020

Ankieta dotycząca zapotrzebowania na zeszyt ćwiczeń z ukrainoznawstwa dla uczniów ukraińskiej mniejszości narodowej klasy I- III szkół podstawowych.

Szanowni Państwo Dyrektorzy Szkół Podstawowych

w związku z prowadzonym na zlecenie Ministerstwa Edukacji Narodowej badaniem zapotrzebowania na . zeszyt ćwiczeń z ukrainoznawstwa „Подорож Україною. Робочий зошит з українозтавства”, ч.1 dla uczniów mniejszości narodowej w Polsce, którzy rozpoczynają nauczanie języka ukraińskiego w szkole podstawowej, uprzejmie proszę o informację dotyczącą zapotrzebowania szkół na ww. pozycję wydawniczą. W załączeniu zamieszczamy informację nt. zeszytu ćwiczeń.

Uprzejmie prosimy Państwa Dyrektorów, którzy są zainteresowani zamówieniem zeszytu ćwiczeń o wypełnienie ankiety, dostępnej do dnia 7 sierpnia br., do godz. 12.00 w elektronicznym systemie ankiet Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim.

Jednocześnie nadmieniam, że wypełnienie ankiety nie jest jednoznaczne ze złożeniem zamówienia.

SYSTEM ANKIET