5 października 2021

Akcja edukacyjna „Hazard? Nie daj się wciągnąć!”

Od września br. Krajowa Administracja Skarbowa startuje z nową edycją akcji edukacyjnej „Hazard? Nie daj się wciągnąć!”. Akcja ma przede wszystkim zwrócić uwagę na problemy, które wynikają z nadmiernego korzystania z gier wśród dzieci i młodzieży, takie jak uzależnienie, problemy finansowe czy wyizolowanie społeczne. Organizatorzy pragną pokazać z jakim ryzykiem wiąże się rozpowszechnianie gier online z elementami hazardu i typowych gier hazardowych.

Akcja skierowana jest do uczniów klas 7, 8 szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych. Jej odbiorcami są także rodzice i nauczyciele. Akcja będzie prowadzona od października 2021 r. do czerwca 2022 r.

Organizatorzy czekają na Państwa zgłoszenia. Szczegóły akcji na stronie: https://www.gov.pl/web/kas/hazard-nie-daj-sie-wciagnac-akcja-edukacyjna

Załączniki:

ulotka informacyjna