14 maja 2018

Zarchiwizowane: Konferencja „Partnerstwo w kształceniu zawodowym”

Szanowni Państwo

Dyrektorzy lubuskich szkół prowadzących kształcenie zawodowe, Kierownicy szkolenia praktycznego, Pracodawcy, Przedstawiciele organów prowadzących

Lubuski Kurator Oświaty we współpracy z Kostrzyńsko-Słubicką Specjalną Strefą Ekonomiczną organizuje konferencję poświęconą budowaniu efektywnego partnerstwa w kształceniu zawodowym. Konferencja odbędzie się ona 21 maja 2018 r. w godzinach 10.00 – 13.30 w Gorzowie Wielkopolskim, Aula Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wlkp., ul. Chopina 52, 66-400 Gorzów Wielkopolski.

W programie zaplanowano wystąpienia, m.in.:

• przedstawiciela ICT Poland Sp. z o. o. na temat kształtowania kluczowych umiejętności na rynku pracy,
  • Pana Pawła Salamona, Szefa Kuchni Restauracji Smolarnia, współwłaściciela restauracji „Między wierszami” o roli pracodawcy jako nauczyciela,
  • Pana Jacka Wójcickiego, Prezydenta Miasta Gorzowa Wlkp. o współpracy gorzowskich szkół z rynkiem pracy w ramach realizowanego projektu „Zawodowcy w Gorzowie”,
  • Pana Krzysztofa Kielca, Prezesa Zarządu Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. o kreowaniu współpracy ze szkołami,
  • Pana Roberta Jałowego, Dyrektora TVP3 Oddział w Gorzowie Wlkp. o roli mediów w promocji szkolnictwa branżowego.

Doświadczenia w zakresie budowania efektywnego partnerstwa w kształceniu zawodowym  wymienią podczas panelu dyskusyjnego przedstawiciele szkół, pracodawców oraz organów prowadzących.

Serdecznie zapraszam Dyrektorów lubuskich szkół prowadzących kształcenie zawodowe, Kierowników szkolenia praktycznego, Pracodawców, Przedstawicieli organów prowadzących.

Prosimy Dyrektorów szkół i placówek o dokonywanie rejestracji (dla trzech osób: dyrektor, kierownik, pracodawca) na stronie Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wlkp. w zakładce Na skróty „Konferencje”.