21 czerwca 2019

784 675 096 telefon interwencyjny w sprawie wypoczynku

Informujemy, że z dniem 21 czerwca 2019 r. uruchomiony został interwencyjny telefon w sprawie wypoczynku, pod który można zgłaszać niepokojące sytuacje, w których zagrożone jest bezpieczeństwo dzieci.

W pozostałych kwestiach związanych z organizacją i zgłaszaniem wypoczynku należy kontaktować się z pracownikiem kuratorium oświaty w godzinach pracy urzędu pod numerem telefonu:
95 725 50 00 lub 68 452 74 14

Dyrektorzy, Nauczyciele,
Pracownicy oświaty
województwa lubuskiego

Dzień Edukacji Narodowej to jeden ze szczególnych dni w trakcie roku szkolnego.
To wyjątkowe święto przypomina nam, jak ważna w życiu człowieka jest edukacja, jak ważne jest wychowanie.

W tym uroczystym dniu dziękuję Dyrektorom, Nauczycielom i Pracownikom oświaty za kształtowanie kreatywnych postaw uczniów, podejmowanie działań pomagających dzieciom i młodzieży rozumieć współczesnego człowieka. Dziękuję za codzienny trud sprawowania opieki i wspierania rodziców w procesie wychowania ich dzieci.

Gratulując dotychczasowych sukcesów, życzę wspaniałych wychowanków, wytrwałości w dążeniu do celu oraz realizacji zamierzeń wyzwalających u dzieci poczucie podmiotowości. Niech dobra relacja nauczyciela i ucznia pomaga formować osobowość młodego człowieka i odkrywać wartości.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składam wszystkim najlepsze życzenia.
Do podziękowań i gratulacji dołączam życzenia zdrowia i codziennej radości.

Lubuski Kurator Oświaty
Ewa Rawa