3 stycznia, 2023

3 stycznia 2023

Dzień otwarty Wydziału Informatyki Elektrotechniki i Automatyki 2023

W dniu 21.02.2023 r. w godzinach 9:00-15:00 odbędzie się największy dzień otwarty wydziału w województwie lubuskim. Dzień otwarty Wydziału Informatyki Elektrotechniki i Automatyki to wyjątkowa możliwość uczestnictwa w: 20 pokazach w laboratoriach 10 wykładach pokazach i wykładach firm współpracujących z wydziałem poznania kierunków studiów: informatyka, biznes elektroniczny, automatyka i robotyka, elektrotechnika. PROGRAM DNIA OTWARTEGO Zapraszamy uczniów szkół średnich wraz z opiekunami w formie zorganizowanych grup.
3 stycznia 2023

XIV Ogólnopolski Konkurs Historyczno-Literacki „II wojna światowa i czasy powojenne we wspomnieniach”

Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszamy do udziału w  konkursie historyczno-literackiego „II wojna światowa i czasy powojenne we wspomnieniach” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 15 z Oddziałami Sportowymi im. Jana III Sobieskiego w Raciborzu. Załączniki Regulamin XIV Ogólnopolskiego Konkursu Historyczno- Literackiego II wojn... Data: 2023-01-03, rozmiar: 284 KB