2 stycznia, 2023

2 stycznia 2023

IV Edycja Programu Wspierania Zdolności i Talentów „Lubuscy poszukiwacze talentów” w roku szkolnym 2022/2023.

Szanowni Państwo Dyrektorzy i Nauczyciele szkół województwa lubuskiego   Lubuski Kurator Oświaty serdecznie zaprasza do włączenia się do czwartej edycji Programu Wspierania Zdolności i Talentów „Lubuscy poszukiwacze talentów” w roku szkolnym 2022/2023. Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią COVID-19, mając na względzie fakt, iż w poprzednich latach szkolnych Program cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem wśród dyrektorów, nauczycieli oraz uczniów szkół i przedszkoli województwa lubuskiego, Lubuski Kurator Oświaty podjął decyzję o wznowieniu Programu.
2 stycznia 2023

Pakiet biblioteczny projektu „Z Sienkiewiczem przy kawie”

Szanowni Państwo, Fundacja WSPAK od 2020 roku realizuje projekt digitalizacji prywatnych listów Henryka Sienkiewicza, „Z Sienkiewiczem przy kawie”. Listy te stanowią wartościowe uzupełnienie lektur w szkołach średnich, są też przygotowane w formie atrakcyjnej dla młodych odbiorców. Zachęcamy do zapoznania się z wynikami tego projektu.
2 stycznia 2023

IX Ogólnopolski Konkurs Recytatorski „W kręgu poezji i prozy lagrowej KL Revensbruck”

Instytut Pamięci Narodowej – Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, Stowarzyszenie „Rodzina więźniarek niemieckiego obozu koncentracyjnego Ravensbrück” oraz Miasto Ruda Śląska zaprasza do udziału w IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego „W kręgu poezji i prozy lagrowej więźniarek KL Ravensbrück” Załączniki zał. 1 bibliografia(1) Data: 2023-01-02, rozmiar: 14 KB zał. 2 lista koordynatorów(1) Data: 2023-01-02, rozmiar: 14 KB zał. 3 karta zgłoszenia(1) Data: 2023-01-02,