25 maja, 2022

25 maja 2022

Bezpłatne szkolenie nt. „Konstruowanie programów nauczania dla zawodów szkolnictwa branżowego.”

ore
Wydział Edukacji dla Rynku Pracy Ośrodka Rozwoju Edukacji organizuje bezpłatne szkolenie e-learningowe nt. „Konstruowanie programów nauczania dla zawodów szkolnictwa branżowego”, które odbędzie się w terminie 30 maja – 27 czerwca 2022 r. Szkolenie przeznaczone jest dla pracowników placówek doskonalenia nauczycieli, a także dyrektorów szkół prowadzących kształcenie w zawodach, nauczycieli kształcenia zawodowego, wizytatorów kuratoriów oświaty. Celem szkolenia jest: Doskonalenie umiejętności w zakresie planowania procesu dydaktycznego. Doskonalenie umiejętności formułowania celów kształcenia i ich operacjonalizacji.