3 września, 2021

3 września 2021

List Prezesa Naczelnej Rady Lekarskiej

Drodzy Uczniowie! Z 1 września rozległ się dzwonek rozpoczynający kolejny rok szkolny. Dzień szczególny,
ponieważ wreszcie możecie wrócić do swoich klas. Ostatni rok zdalnej nauki na pewno był
dla Was ciężki. Pandemia zaburzyła nie tylko Waszą edukację, ale i dorastanie wśród rówieśników.
Koronawirus, uśpiony przez lato, wciąż stanowi zagrożenie dla Waszej swobody.
Możecie nie dopuścić do ponownego zamknięcia szkół. Możecie zadbać o to, że będziecie
mogli bezpiecznie wychodzić po zajęciach ze znajomymi czy wyjeżdżać na obozy
lub wycieczki.
3 września 2021

Inauguracja roku szklonego 2021/2022 w województwie lubuskim

1 września 2021 r. w Szkole Podstawowej  im. Lotników Alianckich w Iłowej odbyła się wojewódzka inauguracja nowego roku szkolnego 2021/2022. Organizatorami uroczystości byli: Wojewoda Lubuski – Władysław Dajczak, Lubuski Kurator Oświaty – Ewa Rawa, Burmistrz Iłowej – Paweł Lichtański oraz dyrekcja, nauczyciele i pracownicy Szkoły. Ze względu na nadal trwającą pandemię związaną z koronawirusem tegoroczna uroczystość odbyła się w innych niż zwykle warunkach, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele uczniów wybranych klas, rodzice oraz zaproszeni goście.