30 czerwca, 2021

30 czerwca 2021

„JAN PAWEŁ II W LITERATURZE” – Powiatowy konkurs fotograficzny zorganizowany przez Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Słubicach – został rozstrzygnięty.

24 czerwca 2021 roku w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Słubicach odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom powiatowego konkursu fotograficznego pt. „JAN PAWEŁ II W LITERATURZE, zorganizowanego przez Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Słubicach , pod patronatem Starosty Słubickiego. Konkurs został ogłoszony z okazji 100. rocznicy urodzin Karola Wojtyły w 2020 roku, w ramach ogólnopolskiego projektu „Dar na Stulecie” i skierowany był do uczniów, ich rodziców i nauczycieli szkół podstawowych i ponadpodstawowych .
30 czerwca 2021

Program LKO dla szkół podstawowych – ankieta ewaluacyjna

Szanowni Państwo Dyrektorzy W związku z zakończeniem roku szkolnego 2020/2021 na naszej stronie internetowej w Systemie Ankiet zamieściliśmy ankiety ewaluacyjne skierowane do Dyrektorów Szkół Podstawowych uczestniczących w Programie Lubuskiego Kuratora Oświaty „Wspomaganie dyrektorów szkół podstawowych w zakresie sprawowania nadzoru pedagogicznego nad procesem kształcenia w szkole podstawowej”. Ponieważ w bieżącym roku szkolnym Program realizowaliśmy w zmienionej formule prosimy o wypełnienie właściwej ankiety: 1) „Ankieta ewaluacyjna dla szkół podstawowych realizujących w roku szkolnym 2020/2021 Plan szkolnych działań naprawczych” –