21 kwietnia, 2021

21 kwietnia 2021

ZPZS organizuje drugą edycję szkolenia e-learningowego „Ruch i zdrowe żywienie w szkole”.

ore
Szanowni Państwo Dyrektorzy i Koordynatorzy Szkół Promujących Zdrowie, ZPZS organizuje  drugą edycję szkolenia e-learningowego „Ruch i zdrowe żywienie w szkole”. Jest ono adresowane do dyrektorów szkół, szkolnych koordynatorów promocji zdrowia, pracowników placówek doskonalenia nauczycieli. Celem szkolenia jest przygotowanie oraz wspieranie szkół w tworzeniu własnej polityki z zakresu zdrowego żywienia i aktywności fizycznej. Cele szczegółowe Przygotowanie dyrektorów, szkolnych koordynatorów promocji zdrowia i pracowników placówek doskonalenia do podjęcia w szkołach działań dla tworzenia własnej polityki z zakresu zdrowego żywienia i aktywności fizycznej.