31 grudnia, 2020

31 grudnia 2020

Informacja Lubuskiego Kuratora Oświaty – Pilne!

Szanowni Państwo Dyrektorzy szkół podstawowych i szkół specjalnych, w związku z planowanymi badaniami na obecność koronawirusa dla nauczycieli uczących w klasach I-III oraz dla pracowników niepedagogicznych zatrudnionych w szkołach podstawowych i szkołach specjalnych, zwracamy się do Państwa z prośbą o przygotowanie list pracowników deklarujących chęć przystąpienia do badania według załączonej do e-maila tabeli (załącznik 1). Do przygotowanych list należy dołączyć zgodę każdego pracownika na przetwarzanie danych osobowych. Listy i zgody prosimy przesłać drogą elektroniczną do właściwych terytorialnie Państwowych Powiatowych Inspektorów Sanitarnych do dnia 30.12.2020 r.
31 grudnia 2020

#SzczepimySię – szczepienia przeciwko COVID-19 dla nauczycieli

men
Nauczyciele będą mogli skorzystać ze szczepień przeciwko COVID-19 w etapie I. Rozpocznie się on już od 15 stycznia. Dodatkowo nauczyciele klas I-III szkół podstawowych będą mogli być przetestowani na obecność koronawirusa przed zakończeniem ferii zimowych. Testowanie będzie odbywać się między 11 a 15 stycznia 2021 r. Badania będą dobrowolne i bezpłatne.Gr