7 lipca, 2020

7 lipca 2020

Terminy podpisywania umów dot. otwartego konkursu ofert w zakresie dofinansowania wypoczynku dzieci i młodzieży szkolnej 2020

W związku z rozstrzygnięciem otwartego konkursu ofert na dofinansowanie wypoczynku dzieci i młodzieży szkolnej w 2020 r. informuję, iż podmioty, którym została przyznana dotacja, będą zobowiązane do zawarcia umowy w podanych poniżej terminach. Proszę o dostosowanie się do zasad bezpieczeństwa zdrowotnego, a w przypadku wystąpienia jakichkolwiek objawów chorobowych proszę o nieprzychodzenie do urzędu i przełożenie wizyty na inny termin. W trakcie osobistej wizyty zobowiązani będą Państwo do: – powiadomienia telefonicznie pracownika Urzędu merytorycznie odpowiedzialnego za podpisanie umów o swoim przybyciu (Pani Monika Szczecińska – starszy specjalista Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim,
7 lipca 2020

Otwarty konkurs ofert w zakresie dofinansowania wypoczynku dzieci i młodzieży szkolnej w 2020 r.

Szanowni Państwo! Lubuski Kurator Oświaty ogłasza otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego w zakresie organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży szkolnej z terenu województwa lubuskiego w 2020 roku.     Załączniki ogłoszenie o otwartym konkursie ofert w zakresie dofinansowania wypoczynku dzieci i młodzieży szkolnej w 2020 r.; Data: 2020-07-07, rozmiar: 437 KB wzór oferty – załącznik nr 1 do rozporządzenia Przewodniczącego Komitetu do Spraw Pożytku Publicznego z dnia 24 października 2018 r.
7 lipca 2020

Pomoc uczniom niepełnosprawnym – szacunkowe dane.

Prezydenci Miast, Burmistrzowie Miast i Gmin,
Wójtowie Gmin
województwa lubuskiego   W związku z podjęciem przez Ministerstwo Edukacji Narodowej przygotowań do realizacji Rządowego programu pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2020 – 2022, zwracam się z uprzejmą prośbą o zebranie danych nt. występujących potrzeb w zakresie dofinansowania podręczników i materiałów edukacyjnych dla uczniów w roku szkolnym 2020/2021.