7 kwietnia, 2020

7 kwietnia 2020

Szkoła Podstawowa nr 18 im. Arkadego Fiedlera w Zielonej Górze wśród laureatów konkursu Nasz Projekt eTwinning 2020.

Informujemy, że została ogłoszona lista laureatów kolejnej edycji krajowego konkursu Nasz Projekt eTwinning. Wśród laureatów znalazła się Szkoła Podstawowa nr 18 im. Arkadego Fiedlera w Zielonej Górze z projektem Hi-Tech English. Więcej informacji oraz szczegółowy opis projektu znajduje się na stronie: https://etwinning.pl/laureaci-konkursu-nasz-projekt-etwinning-2020
7 kwietnia 2020

Erasmus + w Zespole Szkół Gastronomicznych Febronii Gajewskiej-Karamać w Gorzowie Wielkopolskim

Zespół Szkół Gastronomicznych im. Febronii Gajewskiej-Karamać  realizuje aktualnie  projekt pt. Europejskie kompetencje szansą na sukces III  w ramach Akcji 1 w sektorze Kształcenie i Szkolenie  Zawodowe  Programu Erasmus+. Celem projektu jest podniesienie poziomu i jakości kształcenia oraz rozwój zawodowy uczestników poprzez zdobycie doświadczenia warsztatowego za granicą, a także rozwój osobisty, doskonalenie językowe, poznanie specyfiki pracy w Portugalii i Hiszpanii.