20 marca, 2020

20 marca 2020

Wypłata stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2019/2020 za okres styczeń – czerwiec.

Szanowni Państwo Dyrektorzy Szkół Ponadpodstawowych, w związku z wypłatą stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2019/2020 za okres styczeń – czerwiec, prosimy o podanie do dnia 31 marca 2020 r. numeru konta bankowego ucznia lub jego rodzica (opiekuna prawnego) wg załączonego wzoru – oświadczenie stypendysty.
Załączniki lista szkół Data: 2020-03-20, rozmiar: 286 KB oświadczenie stypendysty 2020 Data: 2020-03-20, rozmiar: 30 KB Pobierz wszystkie pliki
20 marca 2020

Ogólnopolski Konkurs Muzyczno-Plastyczny „Muzyka pędzlem malowana – Fryderyk Chopin”

Przedszkole Samorządowe nr 64 „Akademia Jasia i Małgosi” w Białymstoku zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym od 3 do 6 lat do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Muzyczno-Plastycznym „Muzyka pędzlem malowana – Fryderyk Chopin”. Termin nadsyłania prac upływa 16 kwietnia 2020 r. Załączniki Regulamin i formularz zgłoszeniowy Data: 2020-03-20, rozmiar: 279 KB

Konkurs na terapeutyczne Turnusy Uśmiechu

Fundacja ING Dzieciom od piętnastu lat organizuje w swoim ośrodku w Wiśle bezpłatne pobyty dla zorganizowanych grup dzieci i młodzieży, w ramach autorskiego programu Turnusy Uśmiechu. Do 24 marca 2020 r. trwa nabór wniosków w konkursie na turnusy terapeutyczne – Turnusy Uśmiechu. Konkurs skierowany jest do placówek edukacyjnych (szkoły specjalne, specjalne ośrodki szkolno-wychowawcze, ośrodki edukacyjno-rehabilitacyjno-wychowawcze) oraz organizacji pozarządowych działające w zakresie prowadzenia codziennych zajęć edukacyjnych, terapeutycznych i rehabilitacyjnych dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością w stopniu lekkim i umiarkowanym.

Program edukacyjny Finansoaktywni

Już po raz szósty Ministerstwo Finansów zaprasza uczniów i nauczycieli klas V-VIII szkół podstawowych do udziału w ogólnopolskim programie edukacyjnym Finansoaktywni. Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest budżet, a jej celem pokazanie młodzieży jak duże znaczenie w naszym codziennym życiu ma jego umiejętne planowanie. Tegoroczny konkurs odbywa się pod hasłem: Rozumiemy podatki. Dzięki udziałowi w programie uczniowie dowiedzą się m.in. czym są podatki, jakie są ich rodzaje, dlaczego je płacimy i co dzięki nim zyskujemy.