Luty 14, 2020

14 lutego 2020

Spotkanie dotyczące otwartego konkursu ofert na dofinansowanie wypoczynku letniego dla dzieci i młodzieży z terenu województwa lubuskiego w 2020 r. W związku z planowaniem ogłoszenia przez Lubuskiego Kuratora Oświaty otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego w zakresie organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży szkolnej z terenu województwa lubuskiego w 2020 roku, uprzejmie informujemy, że w dniu 28 lutego 2020 r. o godzinie 12:00 odbędzie się spotkanie dotyczące procedury aplikowania, sposobu realizacji oraz rozliczania ww.