18 grudnia, 2019

18 grudnia 2019

III Międzyszkolny Konkurs o tytuł ,,Mistrza pięknego czytania”

Szanowni Państwo, W imieniu dyrektora SP 4 w Gorzowie Wielkopolskim, pana Piotra Talaska, przekazujemy informację o rozstrzygnięciu konkursu. 12 grudnia 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 4 w Gorzowie Wlkp. odbył się III Międzyszkolny Konkurs o tytuł ,,Mistrza pięknego czytania” dla uczniów klas IV-VIII. Ideą przyświecającą organizacji konkursu jest kształtowanie dbałości o piękno języka ojczystego oraz rozwijanie umiejętności publicznych wystąpień. Swoją obecnością zaszczycili nas: p. Renata Pliżga – dyrektor Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Gorzowa Wielkopolskiego oraz p.

Monitorowanie w roku szkolnym 2019/2020. Prowadzenie działalności innowacyjnej

Uprzejmie informuję, że na platformie SEO dostępny jest arkusz monitorowania  – 2019 – Prowadzenie działalności innowacyjnej. Monitorowaniu podlegają publiczne szkoły podstawowe. Monitorowanie odbywa się w formie elektronicznej poprzez stronę internetową www.seo2.npseo.pl.
Proszę o wypełnienie zamieszczonego tam formularza. Osoba do kontaktu w Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wlkp. – Sylwia Czapla,
tel. 95 – 725 50 30, s.czapla@ko-gorzow.edu.pl
18 grudnia 2019

„Wspomaganie dyrektorów szkół w zakresie sprawowania nadzoru pedagogicznego”