Maj 24, 2019

24 maja 2019

Regionalny punkt informacyjny programu Erasmus+ w województwie lubuskim

Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim pełni funkcję Regionalnego Punktu Informacyjnego Programu Erasmus+ Celem działalności Regionalnych Punktów informacyjnych jest przekazywanie interesantom i uczestnikom spotkań wiedzy na temat programów związanych z FRSE, w szczególności Erasmus+, a także prezentacja wyników programu. Zapraszamy do kontaktu w każdy wtorek, w godzinach pracy urzędu. Osobami zajmującymi się zadaniami związanymi z działalnością Regionalnego Punktu Informacyjnego są: Aleksandra Klimczak
Starszy specjalista
Tel. 95 7255034
e-mail: a.klimczak@ko-gorzow.edu.pl Sylwia Czapla
Starszy wizytator
Tel.
24 maja 2019

Konkurs plastyczny „Savoir-vivre w podróży koleją”

fundacja dr clown
Akcja charytatywna TRAKO DZIECIOM towarzyszy Międzynarodowym Targom Kolejowym TRAKO od 2003 roku. W ramach akcji odbywa się poświęcony tematyce kolejowej konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży, do którego zapraszamy również pacjentów objętych opieką Fundacji „Dr Clown”. Jego tegoroczna, dziewiąta edycja zatytułowana jest „Savoir-vivre w podróży koleją”.

Dyrektorzy, Nauczyciele,
Pracownicy oświaty
województwa lubuskiego

Dzień Edukacji Narodowej to jeden ze szczególnych dni w trakcie roku szkolnego.
To wyjątkowe święto przypomina nam, jak ważna w życiu człowieka jest edukacja, jak ważne jest wychowanie.

W tym uroczystym dniu dziękuję Dyrektorom, Nauczycielom i Pracownikom oświaty za kształtowanie kreatywnych postaw uczniów, podejmowanie działań pomagających dzieciom i młodzieży rozumieć współczesnego człowieka. Dziękuję za codzienny trud sprawowania opieki i wspierania rodziców w procesie wychowania ich dzieci.

Gratulując dotychczasowych sukcesów, życzę wspaniałych wychowanków, wytrwałości w dążeniu do celu oraz realizacji zamierzeń wyzwalających u dzieci poczucie podmiotowości. Niech dobra relacja nauczyciela i ucznia pomaga formować osobowość młodego człowieka i odkrywać wartości.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składam wszystkim najlepsze życzenia.
Do podziękowań i gratulacji dołączam życzenia zdrowia i codziennej radości.

Lubuski Kurator Oświaty
Ewa Rawa