15 maja, 2019

15 maja 2019

Zmiana terminu podpisywania umów dot. otwartego konkursu ofert w zakresie dofinansowania wypoczynku dzieci i młodzieży szkolnej 2019

Zmiana terminu podpisywania umów dot. otwartego konkursu ofert na wsparcie zadania publicznego w zakresie organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży szkolnej z terenu województwa lubuskiego w 2019 roku. W związku z rozstrzygnięciem otwartego konkursu ofert na dofinansowanie wypoczynku dzieci i młodzieży szkolnej w 2019 r. przypominam, iż podmioty, którym została przyznana dotacja, będą zobowiązane do zawarcia umowy w podanych poniżej nowych terminach.
15 maja 2019

VI Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy dla młodzieży z niepełnosprawnością

W imieniu Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie zapraszamy uczniów i uczennice do uczestnictwa w VI Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy dla młodzieży z niepełnosprawnością.
Olimpiada odbędzie się w dniu 7 czerwca 2019 r. (piątek) w Warszawie, w siedzibie Akademii Pedagogiki Specjalnej przy ulicy Szczęśliwickiej 40. Załączniki Zbiór zadań z piątej edycji Data: 2019-05-15, rozmiar: 536 KB Regulamin olimpiady Data: 2019-05-15, rozmiar: 346 KB Pobierz wszystkie pliki