Kwiecień 1, 2019

1 kwietnia 2019

Analiza ilościowa i jakościowa wyników sprawowanego nadzoru pedagogicznego za okres IX-II roku szkolnego 2018/2019

Na podstawie § 19 pkt 1 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 25 sierpnia 2017 r. w sprawie nadzoru pedagogicznego (Dz. U. z 2017 r. poz. 1658) Lubuski Kurator Oświaty prezentuje analizę ilościową i jakościową wyników sprawowanego nadzoru pedagogicznego za okres IX-II roku szkolnego 2018/2019. Załączniki Wspomaganie IX-II 2018-2019 Data: 2019-04-01, rozmiar: 667 KB
1 kwietnia 2019

Wyniki etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego Losy żołnierza 2018/2019

Komisja Wojewódzka Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939-1948. W walce o wolną Polskę” przeprowadziła 28 marca w Szkole Podstawowej nr 2 w Gorzowie Wlkp. etap wojewódzki Konkursu. Tytuł Laureata Konkursu uzyskali uczniowie, którzy zdobyli 80% punktów możliwych do zdobycia oraz finalisty uczniowie z 60% wynikiem.

Dyrektorzy, Nauczyciele,
Pracownicy oświaty
województwa lubuskiego

Dzień Edukacji Narodowej to jeden ze szczególnych dni w trakcie roku szkolnego.
To wyjątkowe święto przypomina nam, jak ważna w życiu człowieka jest edukacja, jak ważne jest wychowanie.

W tym uroczystym dniu dziękuję Dyrektorom, Nauczycielom i Pracownikom oświaty za kształtowanie kreatywnych postaw uczniów, podejmowanie działań pomagających dzieciom i młodzieży rozumieć współczesnego człowieka. Dziękuję za codzienny trud sprawowania opieki i wspierania rodziców w procesie wychowania ich dzieci.

Gratulując dotychczasowych sukcesów, życzę wspaniałych wychowanków, wytrwałości w dążeniu do celu oraz realizacji zamierzeń wyzwalających u dzieci poczucie podmiotowości. Niech dobra relacja nauczyciela i ucznia pomaga formować osobowość młodego człowieka i odkrywać wartości.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składam wszystkim najlepsze życzenia.
Do podziękowań i gratulacji dołączam życzenia zdrowia i codziennej radości.

Lubuski Kurator Oświaty
Ewa Rawa