Luty 7, 2019

7 lutego 2019

Warsztaty filmoznawcze dla uczniów i nauczycieli – ZAGROŻENIA WIRTUALNEGO ŚWIATA W FILMIE I W ŻYCIU

14 lutego w ramach Tygodnia Bezpiecznego Internetu w Szkole Podstawowej nr 17
w Gorzowie Wielkopolskim, Pracownię Filmoteki Szkolnej odwiedzi filmoznawca dr Maciej Dowgiel, który przeprowadzi warsztaty z młodzieżą pod hasłem: ZAGROŻENIA WIRTUALNEGO ŚWIATA W FILMIE I W ŻYCIU. Warsztaty przeznaczone są dla uczniów klas VII-VIII szkół podstawowych oraz uczniów klas gimnazjalnych i szkół ponadgimnazjalnych, a także dla nauczycieli. Odbędą się w dwóch turach, w godz. od 12.00-15.00 dla uczniów, 15.00-17.00 dla nauczycieli.

Dyrektorzy, Nauczyciele,
Pracownicy oświaty
województwa lubuskiego

Dzień Edukacji Narodowej to jeden ze szczególnych dni w trakcie roku szkolnego.
To wyjątkowe święto przypomina nam, jak ważna w życiu człowieka jest edukacja, jak ważne jest wychowanie.

W tym uroczystym dniu dziękuję Dyrektorom, Nauczycielom i Pracownikom oświaty za kształtowanie kreatywnych postaw uczniów, podejmowanie działań pomagających dzieciom i młodzieży rozumieć współczesnego człowieka. Dziękuję za codzienny trud sprawowania opieki i wspierania rodziców w procesie wychowania ich dzieci.

Gratulując dotychczasowych sukcesów, życzę wspaniałych wychowanków, wytrwałości w dążeniu do celu oraz realizacji zamierzeń wyzwalających u dzieci poczucie podmiotowości. Niech dobra relacja nauczyciela i ucznia pomaga formować osobowość młodego człowieka i odkrywać wartości.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składam wszystkim najlepsze życzenia.
Do podziękowań i gratulacji dołączam życzenia zdrowia i codziennej radości.

Lubuski Kurator Oświaty
Ewa Rawa