Luty 5, 2019

5 lutego 2019

IV edycja konkursu „Programować każdy może”

wom gorzow
W imieniu organizatorów, zapraszamy uczniów 7 i 8 klas szkół podstawowych, 3 klas gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych województwa lubuskiego do udziału w IV edycji konkursu Programować każdy może organizowanym przez: Wydział Techniczny Akademii  im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim, Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wielkopolskim, oraz Stowarzyszenie TALENT w Gdyni w ramach kontynuacji projektu Ogólnopolskiej Akademia Programowania Załączniki zaproszenie Data: 2019-02-05, rozmiar: 176 KB regulamin Data: 2019-02-05,

Dyrektorzy, Nauczyciele,
Pracownicy oświaty
województwa lubuskiego

Dzień Edukacji Narodowej to jeden ze szczególnych dni w trakcie roku szkolnego.
To wyjątkowe święto przypomina nam, jak ważna w życiu człowieka jest edukacja, jak ważne jest wychowanie.

W tym uroczystym dniu dziękuję Dyrektorom, Nauczycielom i Pracownikom oświaty za kształtowanie kreatywnych postaw uczniów, podejmowanie działań pomagających dzieciom i młodzieży rozumieć współczesnego człowieka. Dziękuję za codzienny trud sprawowania opieki i wspierania rodziców w procesie wychowania ich dzieci.

Gratulując dotychczasowych sukcesów, życzę wspaniałych wychowanków, wytrwałości w dążeniu do celu oraz realizacji zamierzeń wyzwalających u dzieci poczucie podmiotowości. Niech dobra relacja nauczyciela i ucznia pomaga formować osobowość młodego człowieka i odkrywać wartości.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składam wszystkim najlepsze życzenia.
Do podziękowań i gratulacji dołączam życzenia zdrowia i codziennej radości.

Lubuski Kurator Oświaty
Ewa Rawa