Styczeń 11, 2019

11 stycznia 2019

BRD – WORD Zielona Góra zaprasza nauczycieli do współpracy przy organizacji projektu

W związku z licznymi pytaniami zainteresowanych osób, została przedłużona rekrutacja nauczycieli do projektu Platforma szkoleniowa BRD w zakresie kat. AM – edycja 2018/2019. Na zgłoszenia oczekujemy do dnia 11.02.2019 r. W tym celu należy przesłać skan deklaracji uczestnictwa w projekcie na adres e-mail: edukacjabrd@zg.wordy.pl. Oczekujemy na zgłoszenia nauczycieli szkół podstawowych zajmujących się wychowaniem komunikacyjnym.
W celu zachęcenia informujemy, że biorąc udział istnieje możliwość uzyskania wynagrodzenia w kwocie nawet 2300 zł brutto za każdą prowadzoną 10 osobową grupę uczniów.
11 stycznia 2019

Wyniki ankiety:„Upowszechnianie informacji wśród uczniów i rodziców o egzaminach zewnętrznych (egzamin ósmoklasisty/egzamin gimnazjalny) oraz zasadach rekrutacji do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych”.

W załączeniu przekazujemy wyniki ankiety Upowszechnianie informacji wśród uczniów i rodziców o egzaminach zewnętrznych (egzamin ósmoklasisty/egzamin gimnazjalny) oraz zasadach rekrutacji do Szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych,  przeprowadzonej w grudniu 2018 r. w szkołach województwa lubuskiego. Wyniki ankiety