4 stycznia, 2019

4 stycznia 2019

Ankieta, Kolejny etap Programu Wspierania Zdolności i Talentów „Lubuscy poszukiwacze talentów” w roku szkolnym 2018/2019

ankieta
Lubuski Kurator Oświaty serdecznie zaprasza do kolejnego etapu Programu Wspierania Zdolności
i Talentów „Lubuscy poszukiwacze talentów” w roku szkolnym 2018/2019. Dyrektorzy szkół, które wyraziły chęć przystąpienia do Programu, proszeni są o przekazanie informacji
o podjęciu przez Radę Pedagogiczną uchwały o przystąpieniu szkoły do Programu i wypełnienie ankiety. Ankieta będzie aktywna do 25 stycznia 2019 r. Dostępna pod adresem https://ko-gorzow.edu.pl/ankiety-ko Życzymy powodzenia w realizacji Programu!
4 stycznia 2019

Seminarium szkoleniowo-kontaktowe dla nauczycieli przedmiotów informatycznych „Programowanie z eTwinning” w Łodzi

etwinning
Zapraszamy na seminarium szkoleniowo-kontaktowe Programowanie z eTwinning organizowane przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji w dniach 16-17 stycznia 2019 r. w Łodzi. Seminarium skierowane jest do nauczycieli przedmiotów informatycznych uczących w klasach 7-8 szkoły podstawowej oraz w szkołach ponadpodstawowych, którzy chcą podjąć współpracę krajową w ramach programu eTwinning.