30 listopada, 2018

30 listopada 2018

Upowszechnianie informacji wśród uczniów i ich rodziców o egzaminie ósmoklasisty i egzaminie gimnazjalnym oraz zasadach rekrutacji do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjanych

ankieta
Szanowni Państwo Dyrektorzy szkół podstawowych i gimnazjów. Rok szkolny 2018/2019 dla uczniów kończących szkołę podstawową zakończy się egzaminem ósmoklasisty, a dla uczniów kończących gimnazjum egzaminem gimnazjalnym. Zadaniem szkoły jest rzetelne i skuteczne informowanie swoich uczniów oraz ich rodziców zarówno o egzaminie zewnętrznym, jak i zasadach rekrutacji odpowiednio do szkoły ponadpodstawowej lub szkoły ponadgimnazjalnej. W celu  ustalenia  sposobów upowszechniania przez szkoły województwa lubuskiego tych informacji prosimy o wypełnienie w terminie do 10 grudnia 2018 r.