Listopad 7, 2018

7 listopada 2018

Ogólnopolskie szkolenie pt.: „Dziecko z cukrzycą”

ministerstwo zdrowia new
Szanowni Państwo Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w Ogólnopolskim szkoleniu pt.: „Dziecko z cukrzycą”, które jest skierowane do wychowawców przedszkoli oraz nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej. Szkolenie odbędzie się 23 listopada 2018 r. w Młodzieżowym Centrum Kultury i Edukacji „Dom Harcerza” w Zielonej Górze, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 19A. w godzinach 9:00-14:00 Organizatorem szkolenia jest Lubuski Urząd Wojewódzki i Kuratorium Oświat w Gorzowie Wielkopolskim. Szkolenie poprowadzi Pani dr n.

Konkurs na wyłonienie Regionalnych Punktów Informacyjnych programu Erasmus+

fundacja rozwoju systemu edukacji
W imieniu Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, Narodowej Agencji Programu Erasmus +, zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na wyłonienie Regionalnego Punktu Informacyjnego programu Erasmus + w województwie lubuskim. Regionalne Punkty Informacyjne powołane zostały z inicjatywy Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji. Ich funkcjonowanie obejmuje okres od marca 2018 r. do końca 2020 r. Głównym zadaniem Punktów jest promocja programu oraz wsparcie narodowej Agencji w działaniach informacyjnych w poszczególnych województwach.
7 listopada 2018

Etap wojewódzki tematycznego konkursu historycznego „Wielcy Polacy – twórcy niepodległości”

W dniu 6 listopada 2018 r., w Zespole Szkół Ekonomicznych w Gorzowie Wielkopolskim, odbył się etap wojewódzki konkursu „Wielcy Polacy – twórcy niepodległości”. W finale konkursu uczestniczyło ponad stu uczniów z terenu województwa lubuskiego. Wyniki z zawodów wojewódzkich zostaną ogłoszone w dniu 9 listopada br. na stronie Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim oraz na platformie konkursowej. Podsumowanie konkursu odbędzie się w dniu 14 listopada podczas konferencji naukowej „Polonia Mater Nostra Est”, która odbędzie się w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im.