Listopad 2, 2018

2 listopada 2018

XIX edycja Maratonu Pisania Listów

W imieniu Stowarzyszenia Amnesty International zapraszamy do wzięciu udziału w organizacji XIX edycji Maratonu Pisania Listów. Maraton Pisania Listów jest międzynarodowym wydarzeniem, którego idea narodziła się w Polsce w 2001 r., od tej pory odbywa się co roku w okolicach Międzynarodowego Dnia Praw Człowieka (10 grudnia).
2 listopada 2018

Program Wspierania Zdolności i Talentów „Lubuscy poszukiwacze talentów” w roku szkolnym 2018/2019

Szanowni Państwo Dyrektorzy i Nauczyciele
szkół województwa lubuskiego W związku z ogłoszeniem przez Lubuskiego Kuratora Oświaty kolejnej edycji Programu Wspierania Zdolności i Talentów „Lubuscy poszukiwacze talentów” w roku szkolnym 2018/2019 uprzejmie proszę dyrektorów szkół, które wyrażają chęć przystąpienia do Programu o wypełnienie ankiety. ankieta pod adresem – ko-gorzow.edu.pl/ankiety-ko Ankieta będzie aktywna do 30 listopada 2018 r.