24 sierpnia, 2018

24 sierpnia 2018

Warunki i sposoby organizowania krajoznawstwa i turystyki.

men
2 czerwca 2018 roku weszło w życie rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia
25 maja 2018 r. w sprawie warunków i sposobu organizowania przez publiczne przedszkola, szkoły i placówki krajoznawstwa i turystyki (Dz. U. z 2018 r. poz. 1055). W stosunku do rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 8 listopada 2001 r. w sprawie warunków i sposobu organizowania przez publiczne przedszkola, szkoły i placówki krajoznawstwa i turystyki (Dz. U. z 2001 r.
24 sierpnia 2018

Europejski Konkurs Statystyczny

Europejski Konkurs Statystyczny organizowany jest już po raz drugi przez Eurostat i zgłoszone urzędy statystyczne z krajów europejskich. Celem Konkursu jest wzbudzenie zaciekawienia statystyką wśród uczniów oraz zachęcanie nauczycieli do wykorzystywania oficjalnych statystyk podczas zajęć z młodzieżą.